kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Firma: ZPC Milanówek Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 7194330, z dnia 2022-06-24

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • obsługa procesowa dotychczasowych, nowych i potencjalnych klientów firmy
  • nadzór nad procesami związanymi z realizacją zamówień
  • planowanie i organizowanie krajowych oraz międzynarodowych wysyłek, bookingów
  • wsparcie Key Account Managerów w zakresie działań sprzedażowych i administracyjnych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane: wyższe
  • wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym w języku angielskim
  • wymagana umiejętność pracy z narzędziami Microsoft Office w tym Excel na poziomie bardzo dobrym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Sprzedaży lub Obsługi Klienta
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, kreatywność w działaniu, chęć rozwoju

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej z tradycjami
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz energiczny zespół współpracowników
  • możliwość rozwoju i zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego