kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Hosten Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 7194483, z dnia 2022-06-24

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: OP/02/22

Opis stanowiska

  • Praca w działach: wtryskarki, ekstrudery, okleiniarka, roll formery,
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Bieżący nadzór nad jakością produkowanego wyrobu
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Bieżący nadzór nad stanem  maszyn oraz urządzeń
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie w pracy  na  analogicznym stanowisku
  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Praca w miłej atmosferze