kandydatów

Etat Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej

Firma: Alior Bank miejsce pracy: Warszawa

Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej
Miejsce pracy: Warszawa
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną oraz cechuje Cię wysoka kultura osobista,
  • swobodnie nawiązujesz kontakty międzyludzkie,
  • posiadasz min. wykształcenie średnie,
  • ma swobodę wypowiedzi i wysoką kulturę osobistą
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej (mile widziane).
Jakie będą Twoje zadania?
  • telefoniczna sprzedaż produktów bankowych dla aktualnych i potencjalnych klientów Alior Banku,
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • prowadzenie dokumentacji kredytowej klienta,
  • finalizowanie wniosków złożonych przez klienta.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy bez górnych limitów,
  • szkolenia, które pomogą rozwinąć kompetencje sprzedażowe,
  • jasno wyznaczoną ścieżkę awansu,
  • różnorodne konkursy wewnętrzne,
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej/trenerskiej.
  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku.