kandydatów

Etat Inspektor Nadzoru Budowlanego

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko- i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraera.

Inspektor Nadzoru Budowlanego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TAI/03/2022
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość Obsługi programów CAD
  • Praktyczna znajomość programu kosztorysowego NORMA
  • Znajomość przepisów związanych z prawem budowlanym i zarządzaniem nieruchomościami w zakresie technicznej obsługi obiektów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Możliwość wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie poświadczone aktualnym zaświadczeniem z właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
Mile widziane:
  • Dodatkowe uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń
Zadania:
  • Realizowanie planu rzeczowo-finansowego zadań remontowych i inwestycyjnych
  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego
  • Tworzenie planów remontowych i inwestycyjnych
  • Wykonywanie i sprawdzanie kosztorysów prac
  • Wykonywanie raportów, analiz i budżetu dotyczących kosztów utrzymania nieruchomości
  • Prowadzenie projektów i inwestycji
  • Odbiory i rozliczanie nadzorowanych zadań

Dołączając do nas, możesz liczyć na:
  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży
  • Kompleksowe projekty w złożonej organizacji
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Pakiet świadczeń socjalnych
www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.