kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Kancelarii Prawnej

Firma: TGC Corporate Lawyers miejsce pracy: Warszawa

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od ponad 30 lat. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Asystent / Asystentka Kancelarii Prawnej
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i tworzenie wszelkich wymaganych formularzy, dokumentów, prezentacji, a także tłumaczeń i korespondencji zgodnie ze standardami firmy w języku polskim i angielskim,
  • Pomoc w sprawnym funkcjonowaniu sekretariatu,
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • Współpraca z pracownikami kancelarii.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doskonałej znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz przyjaznego nastawienia do otoczenia,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, a także umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej lub na recepcji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-Med),
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki),
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
www.tgc.eu