kandydatów

Etat Product Owner IT

Firma: Budimex SA miejsce pracy: Warszawa

Product Owner IT
miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
U nas znajdziesz:
  • System premiowy
  • Sekcje sportowe
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Dobrą atmosferę w pracy
Twoje przyszłe zadania:
  • identyfikacja potrzeb Klienta w zakresie rozwoju produktów i przekładanie ich na zadania dla zespołów produktowych,
  • zbudowanie i wdrażanie wizji rozwoju produktu(systemu),
  • nadzór nad rozwojem/modyfikacjami przypisanego systemu,
  • współpraca z dostawcą rozwiązań IT - zlecanie, nadzorowanie i odbiór prac programistycznych,
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi,
  • budowa bazy wiedzy produktowej,
  • komunikowanie się z interesariuszami,
  • zarządzanie i porządkowanie elementów Backlogu Produktu.
Oczekujemy od Ciebie:

Mile widziane doświadczenie w co najmniej jednym z poniższych obszarów biznesowych:

  • doświadczenie w cyfryzacji procesów w szczególności operacji back-office,
  • wiedza w zakresie realizacji ewidencji procesów produkcyjnych: WZ, karty pracy, protokoły zaawansowania, magazyn, umowy z podwykonawcami, BIM,
  • doświadczenie w cyfryzacji ewidencji procesów produkcyjnych,
  • doświadczenie w obszarze procesów zakupowych,
  • znajomość j. niemieckiego,
Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycjew sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznegoi infrastrukturalnego.