kandydatów

Etat Senior Event Manager

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, prężnie rozwijająca się agencja eventowa, poszukuje osoby na stanowisko:

Senior Event Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Produkcja wydarzeń eventowych oraz konferencji zgodnie z założeniami
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z klientami
  • Research w ramach planowania działań eventowych
  • Współpraca z działem realizacji
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami: ustalanie szczegółów, negocjacje, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Planowanie i nadzór nad produkcjami i wydarzeniami realizowanymi przez Agencję Eventową
  • Przygotowanie realizacji – negocjowanie i współpraca z podwykonawcami, planowanie logistyki
Wymagania:
  • Minimum 2- letnie doświadczenie przy produkcji wydarzeń eventowych
  • Wykształcenie wyższe- mile widziane na kierunkach artystycznych
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji- warunek konieczny
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, w tym relacji z klientami biznesowymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność i uważność
  • Dobra znajomość MS Office; w szczególności programu Excel w celu tworzenia kosztorysów eventowych
  • Kreatywność, otwartość, elastyczność, nastawienie na cel
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość udziału w ciekawych szkoleniach
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole tworzącym przyjazną i twórczą atmosferę
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.