kandydatów

Etat Ekspert / Ekspertka ds. audytu wewnętrznego

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Ekspert / Ekspertka ds. audytu wewnętrznego

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: MBŁ46/0622

Jesteśmy profesjonalnym, zgranym zespołem, który myśli procesowo. Najbardziej liczy się dla nas odpowiedzialność za oceny i opinie, które wydajemy, bo jest ona podstawą gwarantowanego przez nas zapewnienia jakości i zgodności analizowanych procesów.
Zapraszamy do aplikowania, nawet jeśli w Twoim CV nie ma wszystkich oczekiwanych pozycji. Poszukujemy kogoś, kto stale będzie się rozwijał wraz z nami.
Brzmi interesująco? Kliknij przycisk aplikuj i wyślij do nas swoją aplikację.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie audytów w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej,
  • przeprowadzanie audytów w obszarze działalności maklerskiej,
  • udział w przygotowywaniu planu audytów oraz tworzeniu metodologii badań audytowych,
  • przygotowywanie raportów z audytów oraz zaleceń poaudytowych,
  • monitorowanie i ocena realizacji zaleceń poaudytowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia, matematyka finansowa,
  • minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe w: komórce audytu wewnętrznego, komórce ryzyka, firmie doradczej, lub audytorskiej (mile widziane certyfikaty FCCA, CIA, CFA lub PRM),
  • doświadczenie z zakresu obrotu instrumentami finansowymi i/lub działalności maklerskiej,
  • alternatywnie: doświadczenie z zakresu oferowania lub analizy kredytów korporacyjnych i produktów strukturyzowanych,
  • dobra znajomość prawa bankowego i regulacji nadzorczych w zakresie instrumentów finansowych (w tym m.in. EMIR, MIFID),
  • umiejętność analizowania, pisania raportów i prezentowania wyników audytów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną i ustną,
  • dobra organizacja pracy, efektywna komunikacja, myślenie procesowe.

Mile widziane

  • mile widziana umiejętność pracy z wykorzystaniem baz danych (SQL).