kandydatów

Etat Rzeźnik

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7206891, z dnia 2022-06-28

Klient portalu Praca.pl

 Firma handlowo-produkcyjna specjalizująca się w sprzedaży wyskogogatunkowego mięsa we własnych sklepach.

Rzeźnik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Rzeźnik w sklepie z wysokogatunkowym mięsem:

  • rozbiór, porcjowanie i przetwórstwo mięsa,
  • odpowiednia prezentacja wyrobów w ladzie wystawowej,
  • dbałość o jakość i świeżość towaru,
  • umiejętna gospodarka magazynowa,
  • doradztwo i pomoc w wyborze asortymentu klientom sklepu.

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie rzeźnika,
  • wykształcenie min. zasadnicze,
  • miła aparycja i dobry kontakt z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze.
  • wynagrodzenie brutto: 5500 - 9800 PLN