kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: Jett Studio Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7206969, z dnia 2022-06-28

JettStudio Sp. z o.o. (www.jettstudio.pl)

Importer i dystrybutor odzieży reklamowej i sportowej oraz upominków reklamowych, parasoli, kubków termicznych zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kontakt i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów, rozszerzanie rynków zbytu
  • przygotowywanie ofert handlowych i doradztwo produktowe
  • aktywna sprzedaż produktów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • sporządzanie tygodniowych raportów handlowych
  • uczestnictwo w imprezach targowych w roli wystawcy

Wymagania

  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • uczciwości
  • kultury osobistej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w sprzedaży odzieży promocyjnej, sportowej, roboczej , upominków reklamowych, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • młody i zgrany zespół
  • formę zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające nieograniczone zarobki (podstawa + prowizja)
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywanych zadań
  • przyjazną atmosferę pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2022
Wyświetleń: 133