kandydatów

Etat Ratownik Wodny

Firma: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw miejsce pracy: Warszawa

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom najwyższej jakości usługi. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw,

jednego z największych centrów konferencyjnych sieci Hilton w Europie.

Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości
ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS!

Ratownik Wodny
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • stałe obserwowanie powierzchni wody w basenie, niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczych
  • kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osób kąpiących się
  • przygotowanie oraz konserwacja sprzętu ratowniczego
  • odpowiedzialność za porządek na basenie
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób kąpiących się
Wymagania:
  • zdolność do czynności i korzystania z pełni praw publicznych
  • wykształcenie kierunkowe,
  • ukończone kursy i uprawnienia (Kwalifikowany Kurs Pierwszej Pomocy)
  • posiadanie aktualnych uprawnień ratownika wodnego
  • mile widziane doświadczenie w obiekcie hotelowym
Oferujemy:
  • stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie
  • udział w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zniżki pracownicze
  • umowa zlecenie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polaris Hospitality Enterprises Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Skalnicowej 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r Nr 101 poz.926 z póź.zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".