kandydatów

Etat Laborant / Laborantka

Firma: EcoWipes miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Laborant / Laborantka
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Badanie jakości oraz ocena zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, ocena wizualna pod kątem wad
  • Analizowanie wyników kontroli
  • Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja oraz ewidencja wyrobów niezgodnych
  • Czynny udział w wyjaśnianiu reklamacji
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym; jego ewidencją, legalizacją, sprawnym działaniem
  • Wsparcie liderów linii produkcyjnej w zakresie zagadnień jakościowych
  • Przeprowadzanie przeglądów jakościowych oraz szkoleń pracowników
  • Archiwizacja wzorów produkcyjnych
  • Udział w audytach jakościowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, biotechnologia, inżynieria jakości, włókiennictwo)
  • Atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego specjalisty
  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur
  • Współpracę z kluczowymi klientami firmy (sieci handlowe),
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)