kandydatów

Etat Kierownik Działu Obsługi Technicznej Nieruchomości

Firma: Gerente – Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7215633, z dnia 2022-07-01

Gerente – Serwis Nieruchomości Sp. z o.o.

Kierownik Działu Obsługi Technicznej Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kierowanie pracami zespołu technicznego w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości

  • przygotowanie, wdrażanie i nadzór nad terminowym realizowaniem zadań z zakresu serwisu, konserwacji, remontów, napraw i usuwania awarii przez ww. zespół

  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej nieruchomości oraz urządzeń (KOB, karty sprzętu
    i urządzeń)

  • ocena i weryfikacja realizowanych projektów

  • kompletacja dokumentacji technicznej i dozorowej urządzeń i instalacji

  • udział w doborze wykonawców, podwykonawców realizowanych projektów

  • odbiór techniczny i przekazywanie do użytkowania nowych lub po remontach urządzeń i instalacji

  • współpraca w przygotowywaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z działalnością serwisową i remontową oraz kontrola ich realizacji

  • sporządzanie sprawozdań z realizacji prowadzonych projektów i zadań

  • sporządzanie kosztorysów, wycen, przygotowywanie ofert i zapytań ofertowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - o profilu budowlanym, elektrycznym, sanitarnym lub innym pokrewnym,

  • czynna znajomość programów do kosztorysowania, AutoCAD, itp.

  • kreatywność, zaangażowanie

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane, SEP

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i utrzymaniem zasobów technicznych

  • doświadczenie w eksploatacji budynków

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podwyższania kwalifikacji

  • prywatne opieka medyczna

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-07-2022
Wyświetleń: 101