kandydatów

Etat Specjalistka / Specjalista w Biurze Organizacji Pracy

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Specjalistka/a w Biurze Organizacji Pracy

Nr ref.: 47/2022

Główne zadania:

  • opracowywanie projektów regulacji wewnętrznych oraz koordynowanie opiniowania uzgodnień merytorycznych i formalno-prawnych tych projektów
  • organizacja i obsługa administracyjna posiedzeń Kolegium Rektorskiego, Senatu, Rady Uczelni, oraz komisji uczelnianych
  • dokumentowanie posiedzeń zespołów i organów uczelni, w tym przygotowywanie protokołów,
  • prowadzenie rejestrów dokumentów uczelni
  • udział w zapewnieniu skutecznej komunikacji wewnętrznej, w szczególności w zakresie zarządzeń i pism okólnych, z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych
  • organizowanie uroczystości akademickich

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe, mile widzialne prawnicze
  • umiejętność redagowania regulaminów, projektów umów, pism, protokołów
  • biegła znajomość obsługi komputera (praca w systemach uczelnianych)
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu, otwartość na nowe wyzwania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej
  • ruchomy czas pracy
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci
  • systemy premiowe i trzynastą pensję
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.