Etat Specjalistka / Specjalista ds. egzaminów elektronicznych w Biurze Jakości i Innowacyjności Kształcen

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Specjalistka/a ds. egzaminów elektronicznych

w Biurze Jakości i Innowacyjności Kształcenia

Nr ref.: 48/2022

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa egzaminów testowych przeprowadzanych w Uczelni,
  • zarządzanie uczelnianymi platformami egzaminacyjnymi.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy administracyjnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS EXCEL,
  • znajomość narzędzi elektronicznych oraz informatycznych używanych w systemie egzaminów (e-ocenianie),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane kompetencje:

  • doświadczenie w pracy w uczelni wyższej,
  • doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń,
  • znajomość tworzenia i administrowania bazami danych oraz oprogramowania UML,
  • umiejętności i doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji kursów e-learningowych, znajomość oprogramowania do tworzenia i zarządzan8ia kursami e-learningowymi.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej
  • ruchomy czas pracy
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci
  • systemy premiowe i trzynastą pensję
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.