kandydatów

Etat Starszy Referent w Sekcji ds. Nieruchomości

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Starszy Referent

w Sekcji ds. Nieruchomości

Nr ref.: ABP/1210-04/2022

Główne zadania:

  • naliczanie czynszów i opłat z tytułu najmu i dzierżawy nieruchomości oraz prowadzenie ewidencji najmu lub dzierżawy nieruchomości na potrzeby rozliczeń,
  • udział w komisjach przetargowych i konkursowych w charakterze sekretarza,
  • prowadzenie spraw związanych z wynajmem mieszkań i lokali użytkowych w budynkach mieszkalnych administrowanych przez WUM - naliczanie i rozliczanie czynszów i innych opłat z tytułu najmu mieszkań, windykacja należności,
  • przygotowywanie informacji na temat zobowiązania podatkowego WUM od nieruchomości i podatkiem od przychodu ze środka trwałego będącego budynkiem,
  • wystawianie dokumentów finansowych w zakresie obsługi nieruchomości,
  • wystawianie not obciążeniowych związanych z nieruchomościami,
  • zbieranie danych i analiza kosztów utrzymania nieruchomości,
  • współpraca z brokerem ubezpieczeniowym w zakresie ubezpieczenia majątku i OC, nadzór nad obiegiem dokumentów i likwidacją szkód,
  • archiwizacja dokumentów sekcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność formułowania pism,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.