kandydatów

Etat Specjalista ds. programów międzynarodowych

Firma: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7274595, z dnia 2022-07-13

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Dział Współpracy Międzynarodowej

ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista ds. programów międzynarodowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa programu Erasmus+ KA131 (współpraca pomiędzy krajami programu) w zakresie obsługi mobilności studentów;
  • Obsługa programu Erasmus+ KA171 (współpraca pomiędzy krajami programu i krajami partnerskimi) w zakresie obsługi mobilności studentów;
  • Udział w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie działań w programie Erasmus+ (KA171)
  • Opracowywanie uczelnianych zasad programu Erasmus+ (KA131 i KA171);
  • Przygotowywanie i prowadzenie rekrutacji na przyjazdy i wyjazdy studentów w ramach programu Erasmus+ (KA131 i KA171);
  • Przygotowywanie i prowadzenie spotkań informacyjnych dla studentów zagranicznych
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby zewnętrzne oraz wewnętrzne Uczelni;
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych nt. prowadzonych programów międzynarodowych na Uczelni;
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z interesantami w j. polskim i j. angielskim;
  • Przygotowywanie wypłat stypendiów obsługiwanych programów;
  • Redagowanie strony internetowej działu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, magisterskie mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programów graficznych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności pisania i redagowania tekstów w j. polskim i j. angielskim,
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność,
  • otwartość na wyzwania,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • znajomość edukacyjnych programów międzynarodowych, w szczególności programu Erasmus+,
  • znajomość USOS, USOSweb, MT+, IRK2,
  • znajomość przepisów prawnych o szkolnictwie wyższym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lata.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w wymiarze 1 etatu,
  • możliwość poszerzania doświadczenia,
  • pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

  • CV, list motywacyjny, referencje (mile widziane).