kandydatów

Etat Koordynator regionalny

Firma: AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI miejsce pracy: Warszawa

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem firmy, która świadczy kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca na terenie Warszawy i okolic poszukuje osób na stanowisku:

Koordynator regionalny
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Umowa o pracę-pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4500-5500 zł netto
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość szybkiego awansu i miłą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód)
  • Połączenie autonomii i współpracy
  • Terminowe wypłaty
  • Perspektywy długoletniej współpracy
Twoje zadania:
  • Ścisła kontrola osób podległych
  • Zarządzanie, rekrutacja i szkolenia personelu
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami kontrahentów
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Wdrażanie nowych kontraktów
  • Raportowanie
Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie jako nadzór w branży usług porządkowych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Doświadczenia w zarządzaniu personelem i predyspozycji do roli przywódcy
  • Energii i optymizmu
  • Uczciwości
  • Niekaralność
  • Bez nałogów
  • Obywatelstwo polskie
  • Skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjności i gotowości do intensywnych działań
  • Mile widziane prawa jazdy kat. B