kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki | Numer ref.: OWW/063/KWO

5100-5500 brutto/mies.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia - atrakcyjna podstawa + premie miesięczne oraz dodatki
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku
  • Benefity Premium: dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT lub chęć do ich wyrobienia
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz w pracach magazynowych
  • Chęci długofalowej współpracy
  • Gotowość do pracy zmianowej

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Dbanie o porządek w strefie magazynowania
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści UDT pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Pracownik magazynu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki 22-07-2022
Etat Operator linii montażowej w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie 22-07-2022
Etat Pracownik magazynu w dziale przyjęć i wydań w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Sochaczew 20-07-2022
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-07-2022
Wyświetleń: 141