kandydatów

Etat Kierownik do działu sprzedaży

Firma: 2bk prozdanie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7302936, z dnia 2022-07-20

2bk prozdanie

Cześć! Jesteśmy - 2bk PRomotion, ukraińska firma z 4-letnim doświadczeniem przyciągania aktywnej publiczności na Instagramie i TikToku.

Pracujemy na rynkach Ukrainy, Polski i Hiszpanii.

Kierownik do działu sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja celów sprzedażowych i biznesowych
  • zarządzanie pracy menedżerów w CRM
  • wprowadzać nowe programy pracy i modyfikować stare
  • tworzyć system planowania i prognozę czynników oddziału
  • kontrola nad pracą menedżerów
  • uczestniczyć w rekrutacji menedżerów do działu sprzedaży.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy kierownikiem działu sprzedaży min. 2 lata
  • doświadczenie tworzenia efektywnego zespołu w dziale sprzedaży(tworzenie zespołu od 0 będzie dodatkową przewagą)
  • poziom języka angielskiego B2+ (w mówię i piśmie )

Oferujemy

  • pierwsze 2 miesiące proponujemy stawkę 10000 zł netto
  • od 3 miesiąca umówiona 10000 zł stawka+ bonusy za efektywną i zrobioną pracę w kluczowych zakresach
  • możliwość dostawać zarobki do 15000 zł
  • grafik pracy poniedziałek-piątek, od 9 do 18