kandydatów

Etat Menedżer ds. sprzedaży

Firma: 2bk prozdanie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7322529, z dnia 2022-07-25

2bk prozdanie

Cześć, jesteśmy 2bk PRozdanie. Zajmujemy się zaangażowaniem żywej, aktywnej publiczności na Instagramie i Tik Tok

Menedżer ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca ze stałymi klientami - informowanie klienta w messengerze o najnowszych wiadomościach, dopasowanie konkursu zgodnie z życzeniem
  • Praca z nowymi klientami - doradztwo w zakresie produktu, obsługa obiekcji
  • Stała komunikacja z klientami na Instagramie, Telegramie i WhatsApp

Wymagania

  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Posiadać doświadczenie w sprzedaży lub branży usługowej
  • Mieszkać w Warszawie
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca w biurze full-time z zespołem
  • Stawka 3000zł na pierwsze 2 miesiące (okresu próbnego), 3 miesiąc - dodatkowy system premiowy za spełnione KPI
  • Możesz zarobić 5000 zł i więcej
  • Harmonogram pracy poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00
  • Formalne zatrudnienie