kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7328760, z dnia 2022-07-27

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz relacji biznesowych
  • Analiza rynku i budowanie bazy klientów i partnerów biznesowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych
  • Udział w targach oraz imprezach branżowych

Wymagania

  • Warunek konieczny  - znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy
  • Kreatywność i zaangażowanie w prowadzeniu nowych projektów
  • Systematyczność, terminowość, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: kartę sportową, opiekę medyczną na umowie stałej
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole