kandydatów

Etat Referent ds. sprzedaży

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy poszukuje osoby na stanowisko:

Referent ds. sprzedaży

Jeśli lubisz ludzi, cenisz kontakt z kulturą, a zarazem nie boisz się wyzwań jakie niesie ze sobą obsługa zwiedzających Muzeum Warszawy, to szukamy właśnie Ciebie!

Dział Promocji, Sprzedaży i Sponsoringu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: RS_1PS/2022

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż wydawnictw i pamiątek w księgarni Muzeum, w tym obsługa kasy fiskalnej i systemu sprzedaży
  • rozliczanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych, rozliczenie wewnętrzne z Działem Księgowości
  • odpowiedzialność majątkowa za przedmioty na stanie księgarni
  • dbałość o dostępność ustalonego asortymentu w sklepie, w tym zamawianie wydawnictw i rozliczanie z Działem Logistyki, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów
  • prowadzenie miesięcznych rozliczeń z komisami księgarskimi, w tym wysyłanie raportów sprzedaży i opisywanie faktur
  • dbałość o ekspozycję asortymentu w sklepie
  • miesięcznie raportowanie sprzedaży w sklepie
  • wsparcie w wystawianiu WZ i przygotowaniu towaru dla komisów zewnętrznych
  • wsparcie sprzedaży w sklepie internetowym np. pakowanie przesyłek. Wysyłka, zwroty
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
  • znajomość programu kasowego iKsoris
  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy – 0,5 etatu), w godzinach otwarcia Muzeum
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”