kandydatów

Etat Manager ds. Zakupu i Sprzedaży

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Znana na rynku Warszawskim sieć Delikatesów do swojego zespołu poszukuje na stanowisko:

Manager ds. Zakupu i Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • definiowanie i budowanie strategii zakupowej sieci sklepów spożywczych
  • realizacja celów zakupu i sprzedaży zgodnie z polityką sieci
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • monitorowanie i budowanie polityki cenowej
  • odpowiedzialność za realizację celów budżetowych
  • współpraca z dostawcami i producentami
  • tworzenie i realizacja planów rozwoju dla grup asortymentowych
  • analiza rynku i konkurencji topowych asortymentów sieci sklepów
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy (Marketing, Sklepy, Finanse)
Wymagania:
  • doświadczenie w dziale zakupów w branży FMCG (w tym znajomość rynku dostawców i producentów) min 2 lata
  • praktyczna znajomość procesów zakupowych
  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność, samodzielność i innowacja w działaniu
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • asertywność i bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • premię uznaniową