kandydatów

Etat Koordynator Działu Gwarancji Budowlanych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7352508, z dnia 2022-08-01

Klient portalu Praca.pl

Generalny wykonawca obiektów kubaturowych zatrudni na stanowisko:

Koordynator Działu Gwarancji Budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Koordynowanie zgłoszonych wad,
  • Organizacja i nadzór nad pracami naprawczymi (w tym przygotowanie i wprowadzenie wykonawstwa zastępczego),
  • bieżąca korespondencja i współpraca z Inwestorem oraz Podwykonawcami,
  • weryfikacja i odbiory wykonanych napraw (w tym dokumenty formalne, zgodnie z umowami).

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - BUDOWNICTWO,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Opanowanie i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz pakiet socjalne,
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód.