kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad miejsce pracy: Warszawa

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 103362

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas przeglądu  obiektów a także pracy przy monitorach ekranowych i prowadzeniu samochodu służbowego,
zagrożenie korupcją,
wyjazdy służbowe,

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
praca w pomieszczeniach biurowych, z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,
budynek i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac, ale nie są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,

Zakres zadań

  • bierze udział w sprawdzaniu i przygotowaniu dokumentów finansowych do płatności oraz prowadzi monitoring postępu zadań objętych planem robót mostowych i rozliczeń finansowych,
  • bierze udział w prowadzeniu kontroli i monitoringu rzeczowym oraz finansowym realizowanych zadań,
  • rejestruje wnioski o zamówienia publiczne oraz sprawdza wprowadzone dane do programu SAP w zakresie związanym z działaniem Wydziału Mostów,
  • współpracuje z merytorycznymi komórkami organizacyjnymi Oddziału i Centrali GDDKiA w zakresie planowania i przygotowania, finansowania, realizacji i rozliczenia zadań,
  • współpracuje z właściwymi komórkami organizacyjnymi w zakresie przygotowania dokumentów przetargowych na utrzymanie, wykonawstwo robót mostowych oraz na nadzór inwestorski, bierze udział w sprawdzaniu złożonej dokumentacji przetargowej,
  • przygotowuje i archiwizuje dokumenty finansowe oraz wymaganą sprawozdawczość,
  • współpracuje z właściwymi komórkami organizacyjnymi Oddziału i Centrali w zakresie sprawozdawczości oraz rozliczeń inwestycji,
  • bierze udział w przygotowaniu dokumentów do odbiorów ostatecznych i pogwarancyjnych robót w zakresie drogowych obiektów inżynierskich oraz w prowadzeniu monitoringu gwarancji należytego wykonania umowy, gwarancji usunięcia wad i usterek.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość przepisów w zakresie budowy i utrzymania drogowych obiektów inżynierskich oraz Prawa Zamówień Publicznych,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • kompetencje: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, współpraca, komunikacja, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie w zakresie Prawa Budowlanego oraz Prawa Zamówień Publicznych,
  • znajomość sieci drogowej i podziału administracyjnego obszaru działania Oddziału,
  • obsługa systemu SAP,