kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7361397, z dnia 2022-08-03

Klient portalu Praca.pl

Zrób krok w stronę swojej kariery zawodowej! Może to oferta dla Ciebie!

Praca w naszej firmie to codzienna styczność z nowoczesną technologią, światowymi wiodącymi producentami.

Zapewnienie pełnej, jak najlepszej obsługi dla Naszych klientów jest dla Nas najważniejsze i wymaga ciągłego rozwoju nie tylko wiedzy i kompetencji, ale także poszerzania zasobów ludzkich. Jeśli chcesz pracować w atmosferze pełnej wzajemnego szacunku i pozytywnego nastawienia do pracy – czekamy na Twoją aplikację.

Asystent / Asystentka biura

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługą sekretariatu - prowadzenie dokumentacji Oddziału;

  • Obsługa: korespondencji, ruchu telefonicznego i spotkań biznesowych;

  • Koordynowanie obiegu i archiwizacja dokumentacji;

  • Tworzenie pism firmowych, pełnomocnictw i zestawień na zlecenie przełożonych;

  • Wprowadzanie zmian do systemów informatycznych;

  • Obsługa telefonii komórkowej,

  • Zarządzanie wyposażeniem

  • Wsparcie w zakresie obsługi floty samochodowej;

  • Wsparcie działu logistyki oraz przygotowywaniem przesyłek;

  • Organizacja podróży służbowych – rezerwacją noclegów, przejazdów, lotów;

  • Dbanie o zaopatrzenie biura;

  • Bieżące wsparcie działań oddziału firmy;

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Posiadanie umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności koordynowania wielu spraw jednocześnie;
  • Posiadanie umiejętności analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność, z łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymaniu dobrych relacji;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • W pełni zaangażowanie w podejmowane działania.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Umowę o pracę;
  • Niebanalną atmosferę;
  • Wsparcie zespołu.

Przebieg rekrutacji:

  • Złóż aplikację. Prześlij nam aktualne CV lub link do Twojego profilu na LinkedIn. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli przejdziesz pierwszy etap rekrutacji. Twoja aplikacja trafi także do naszej bazy, w związku z czym Twoje CV rozpatrzymy również pod kątem naszych pozostałych ofert pracy.

  • Poznajmy się osobiście. Podczas pierwszej rozmowy - która może się odbyć online - chcemy poznać Twoje kompetencje i oczekiwania, a także przedstawić Ci możliwości, jakie od nas otrzymasz. To również czas dla Ciebie, aby lepiej nas poznać. Zależy nam, aby obie strony był przekonane, że nasza firma to idealne miejsce dla Ciebie :)

  • Twój pierwszy dzień w biurze. Jeśli okaże się, że to Ty jesteś osobą, z którą chcemy pracować i zdecydujesz się dołączyć do zespołu, to pierwszy dzień to okazja, aby odebrać swoje narzędzia pracy i lepiej poznać firmę. Wiemy, że to będzie ważny dzień, dlatego będziemy Ci w nim aktywnie towarzyszyć!