kandydatów

Etat Gospodarz posesji

Firma: Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7365318, z dnia 2022-08-04

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4D, 02-118 Warszawa

zatrudni:

Gospodarz posesji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzątanie klatek schodowych i części wspólnych,
  • sprzątanie altan śmietnikowych i opróżnianie koszy na podległym terenie,
  • sprzątanie trawników z zanieczyszczeń,
  • koszenie i grabienie trawy,
  • grabienie i pakowanie liści do worków,
  • w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie mieszanką piaskową ciągów pieszych,
  • wywieszanie ogłoszeń na klatkach schodowych oraz przekazywanie mieszkańcom informacji oraz korespondencji,
  • zgłaszanie przełożonym zauważonych awarii i usterek,
  • usuwanie chwastów z opasek budynków, chodników, żywopłotów, klombów,
  • przestrzeganie przepisów o ochronie przeciwpożarowej, utrzymywania korytarzy piwnicznych
    w należytym stanie zgodnie z przepisami p-poż.

Wymagania

  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
    dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielniach mieszkaniowych na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.