kandydatów

Etat Specjalista ds. rejestracji leków (kraje CIS)

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Specjalista ds. rejestracji leków (kraje CIS)
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Nr Ref.: 888

Zadania:
  • Dostosowanie formatu dokumentacji rejestracyjnej w języku rosyjskim do narodowych wymagań CIS do rejestracji, rejestracji oraz zmian porejestracyjnych w zakresie modułu 3
  • Opiniowanie wniosków o dokonanie zmiany porejestracyjnej inicjowanych przez lokalne struktury dla wskazanych produktów leczniczych
  • Organizacja, nadzór i koordynacja zagadnień w ramach prowadzonych projektów
  • Nadzór nad terminowym przygotowaniem dokumentacji w zakresie modułów 1-5 zgodnie z aktualnymi wymaganiami CIS
  • Bieżąca archiwizacja dokumentacji rejestracyjnej oraz zobowiązań składanych w imieniu MAH
  • Bieżące śledzenie uregulowań prawnych i wytycznych z zakresu wymagań odnośnie dokumentacji rejestracyjnej CIS
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z obszaru life science (farmacja, biologia, biotechnologia, medycyna, analityka medyczna, chemia, itp.)
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rejestracji leków i/lub z dokumentacją rejestracyjną w krajach CIS (mogą być pojedyncze kraje)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Szkolenia z zakresu prawa farmaceutycznego, a w szczególności znajomość aktualnych narodowych wymagań CIS
  • Nastawienie na jakość i terminowość w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność współpracy w zespole, otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zdolności negocjacyjne zarówno w kontaktach wewnętrznych, jak i z partnerami na zewnątrz organizacji
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, możliwość podjęcia współpracy na lata
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i zakresu dotychczasowych doświadczeń
  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń
  • Opieka medyczna i różnorodny pakiet świadczeń dodatkowych
  • Możliwość pracy hybrydowej (miejsce pracy znajduje się w Grodzisku Mazowieckim)

Oferta pracy stałej
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.