0

kandydatów

Etat Specjalista ds. formulacji leków (formy stałe)

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki


Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Specjalista ds. formulacji leków (formy stałe)
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Nr Ref.: 889

Zadania:

 • Prowadzenie pełnych projektów w dziale badań i rozwoju, związanych z tworzeniem leków generycznych (od fazy koncepcji po dopuszczenie do produkcji)
 • Weryfikowanie możliwości technologicznych, wybór właściwych metod i narzędzi, planowanie budżetu i harmonogramu projektu
 • Przygotowywanie i przeprowadzanie eksperymentów, prowadzenie dokumentacji, zlecanie analiz do laboratorium (ścisła współpraca z zespołem laborantów), testy oraz interpretacja wyników
 • Nadzór nad przeniesieniem skali (obserwacje, analizy, wyciąganie wniosków, interpretacja, rekomendacje)

Wymagania:

 • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub specjalisty ds. formulacji/ formułowania leków w dziale badań i rozwoju (minimum 3 lata), koniecznie w obszarze form stałych – tabletki, kapsułki, itp.
 • ​​​​​​​Doświadczenie w prowadzeniu lub współprowadzeniu projektów związanych z powstaniem/ formułowaniem leku (preferowane 2-3 przeprowadzone projekty)
 • Rzetelność, dokładność, kreatywność, otwartość na innowacyjne pomysły oraz silnie rozwinięta kompetencja organizowania pracy (własnej i pozostałych zaangażowanych osób)
 • Znajomość prawa patentowego będzie dużym atutem

Oferta:

 • Stabilne zatrudnienie w uznanej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej
 • Pakiet benefitów
 • Dostęp do szkoleń podczas całego okresu zatrudnienia, możliwość rozwinięcia kompetencji zawodowych
 • Atrakcyjne wynagrodzenie 
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

APLIKUJ TERAZ


Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup
Etat Technik obiektu w firmie: ManpowerGroup miejsce pracy: Żyrardów 12-08-2022
Etat Pracownik pomocniczy na magazynie w firmie: ManpowerGroup miejsce pracy: Zakroczym 11-08-2022
Etat Technik Obiektu w firmie: ManpowerGroup miejsce pracy: Błonie 11-08-2022
Etat Operator linii montażowej w firmie: ManpowerGroup miejsce pracy: Błonie 08-08-2022
Etat Regulatory Affairs Data Remediation Specialist w firmie: ManpowerGroup miejsce pracy: Warszawa 08-08-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2022
Wyświetleń: 6