kandydatów

Etat Elektromonter maszyn i urządzeń elektrycznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Elektromonter maszyn i urządzeń elektrycznych
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/22/784
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prac montażowych i instalacyjnych podzespołów maszyn i urządzeń m.in pociągi, szyny, wagony itp. Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych. Mocowanie różnych elementów konstrukcyjnych maszyn i urządzeń, diagnostyka.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: wymagana dyspozycyjność
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie, dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa komputera gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy 4, 8 lub 12h, posługiwanie się narzędziami typu ślusarskie czy elektromonterskie [Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, brak problemów z kręgosłupem,posługiwanie się narzędziami m.in przepychacz do przewodów,lutownica, klucz dynamometryczny [Inne] : 0 miesięcy - osoba zatrudniona będzie wykonywać podstawowe proste obowiązki przyuczające pod nadzorem osoby z doświadczeniem. ad 8) godziny pracy : dwie zmiany 06-14 , 14-22 ewentualnie według zapotrzebowania zmiana nocna 22-06 (4 , 8 lub 12 h według zapotrzebowania )

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim