kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. NFZ

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. NFZ
Miejsce pracy: Warszawa

  • Posiadasz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Swobodnie posługujesz się MS Excel.
  • Znasz portal SZOI/AP-KOLCE
  • Znasz zasady zapisów na listy osób oczekujących na świadczenia NFZ.
  • Jesteś osobą komunikatywną, z łatwością nawiązujesz relacje.
  • Jesteś osobą dokładną, skrupulatną.
  • Dobrze czujesz się w pisaniu pism wymagających nomenklatury urzędniczej.
  • Potrafisz priorytetyzować zadania i organizować swój czas pracy.
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie rejestru i dokumentacji umów dot. udzielania świadczeń zdrowotnych.
  • Bieżące prowadzenie statystyk oraz raportów.
  • Rejestracja i weryfikacja list osób oczekujących na wykonanie świadczeń w ramach NFZ.
  • Bieżące rozliczanie wykonywanych świadczeń medycznych w ramach posiadanych kontraktów z NFZ:
    • kontrola poprawności merytorycznej dokumentacji medycznej,
    • współpraca z oddziałami i pozostałymi zespołami szpitala.
  • Kontrola dokumentacji dot. uprawnień pacjenta i rozliczeń z NFZ.
  • Monitorowanie zmian aktów prawnych dotyczących zmian w sposobie udzielania świadczeń medycznych finansowanych ze środków publicznych.
  • Czynny udział w procesie kontraktowania świadczeń.
  • Monitorowanie realizacji umów i sporządzanie sprawozdań.
Co możemy Ci zaproponować?:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • pracę w zespole zaangażowanych oraz pomocnych osób,
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Medicover,
  • pracę w systemie 8h od poniedziałku do piątku,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenie osób do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dodatkowe benefity min. współfinansowana karta sportowa Medicover Sport, produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.