kandydatów

Etat Programista / Programistka

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Programista / Programistka (mLeasing)

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: KZI/069/0822

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie systemów mLeasing wspierających wszystkie obszary działalności spółki.
  • Uczestnictwo w pracach zespołów developerskich pracujących w Scrum
  • planowanie prac
  • proponowanie ciekawych rozwiązań
  • regularne prezentacje efektów i ulepszanie produktów na podstawie uzyskanej informacji zwrotnej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: informatyka
  • Programowanie w technologiach .NET
  • Biegła znajomość, umiejętność skonfigurowania środowiska programistycznego
  • Nastawienie na sukces zespołu
  • Otwartość
  • Komunikatywność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na rozwój i poszerzanie kompetencji

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej w Luxmed i karty Mulitsport
  • Możliwość pracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • Przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance