kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad miejsce pracy: Warszawa

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Główny specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 104067

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku pracy przy monitorach ekranowych,
możliwość pracy zdalnej, telepracy,
praca na tym stanowisku związana jest z odbywaniem wyjazdów służbowych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
praca w pomieszczeniach biurowych, z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,
budynek i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac,
praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,

Zakres zadań

  • Nadzór nad dokumentacją i programowaniem, GUI, przygotowaniem procesów biznesowych i przypadków użycia, plany migracji, specyfikacje, projekty architektury systemu centralnego, oprogramowania i aplikacji, testów, zabezpieczeń, systemów transmisji danych, zabezpieczeń systemu, umowy licencyjne, konfiguracje sprzętu i oprogramowania,
  • Weryfikuje i opiniuje dokumenty kontraktowe pod względem zakresu, terminowości i jakości rozliczania zadania,
  • Pełni rolę wiodąca przy odbiorach poszczególnych produktów, kodów źródłowych, licencji oraz weryfikuje i odbiera dokumentację powykonawczą Systemu,
  • Bierze udział w testach i odbiorach oprogramowania Systemu,
  • Efektywne zarządza ryzykiem projektowym, zmianami, problemami oraz jakością we współpracy z Kierownikiem Projektu,
  • Współpracuje z komórkami wewnętrznymi Centrali i Oddziałami GDDKiA w zakresie wdrażania projektów ITS.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania projektami, systemów teleinformatycznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 English For Business,
  • znajomość architektury systemów IT
  • znajomość zagadnień dot. zarządzania projektami,
  • znajomość analiz biznesowych
  • doświadczenie w weryfikowaniu dokumentacji IT, architektury rozwiązań IT, przypadków użycia, modeli analitycznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu testów oprogramowania, oraz monitorowania SLA
  • Kompetencje:umiejętność analitycznego myslenia, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z modelowania procesów BPMN,
  • znajomość angielskiego technicznego z obszaru IT na poziomie B1,
  • - znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa ruchu drogowego, zarządzania ruchem (ustawa o drogach publicznych) i warunków technicznych,
  • znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych,