kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 104061

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa,

  • Praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy,

  • Praca przy oświetleniu mieszanym,

  • Zagrożenie korupcją,

  • Zagrożenie związane z przemieszczaniem się ludzi,

  • Brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, występują bariery wejścia na parter - schody.

Zakres zadań

  • Sprawdza pod względem merytorycznym dokumentację finansową oraz prowadzi jej ewidencję,
  • Sprawdza pod względem merytorycznym dokumentację dotyczącą darowizn rzeczowych przyjętych przez komórki i jednostki organizacyjne Komendy Stołecznej Policji oraz jednostki organizacyjne Policji działające na jej obszarze, sporządza okresowe zestawienia,
  • Monitoruje wykorzystanie przydzielonych środków finansowych oraz sporządza miesięczne sprawozdania finansowe,
  • Przygotowuje i sporządza okresowe analizy dot. rozliczeń finansowych wydziału,
  • Uczestniczy w opracowaniu projektu zbiorczego planu zamówień publicznych planu potrzeb finansowych i materiałowych,
  • Sporządza długo i krótkookresowe plany finansowe oraz bieżące analizy materiałowo-finansowe we współpracy z komórkami organizacyjnymi wydziału,
  • Sporządza analizy stopnia realizacji planu potrzeb finansowych oraz wnioski o dokonanie korekty przyznanych limitów,
  • Uczestniczy w opracowywaniu projektów wewnętrznych wytycznych, procedur i koncepcji realizacji zadań wydziału.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego : powyżej 1,5 roku w obszarze rozliczeń finansowych
  • Dobra znajomość ustaw: - Prawo Zamówień Publicznych w zakresie: Działu I, II, III, IV i VII, - o finansach publicznych w zakresie zasad gospodarowania środkami publicznymi, - o rachunkowości w zakresie podstawowych pojęć,
  • Umiejętności: analityczne, obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Komunikatywność,
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie w zakresie zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole