Etat Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu i Social Mediów

Firma: EcoWipes miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu i Social Mediów
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Poszukujemy Magika od social mediów. Kogoś, kto potrafi szukać i znaleźć – ciekawe tematy do postów, ciekawe osoby do rozmów. Kogoś kto zaplanuje, napisze i opublikuje. Kogoś, kto ma otwarty umysł, głowę pełną pomysłów i zasoby pozytywnej energii – te cechy na liście priorytetów są dla nas wyżej niż wieloletnie doświadczenie (które też oczywiście cenimy!).

Dołącz do nas, a nie zabraknie Ci wyzwań zawodowych. Zagwarantujemy Ci otwarte drzwi do dalszego rozwoju, do poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań i Twoich pomysłów.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie copy postów i planowanie kalendarza postów do social mediów, prowadzenie kampanii na Facebooku
  • Aktualizacja treści na naszych stronach www
  • Śledzenie trendów proeko i z branży higieniczno-kosmetycznej, wyszukiwanie ciekawych tematów, o których warto napisać
  • Poszukiwani interesujących osób/influencerów z którymi można podjąć współpracę przy pisaniu artykułów
  • Przygotowanie, przeprowadzanie i opracowywanie do publikacji wywiadów z ekspertami z branży w języku polskim i angielskim
  • Koordynacja pracy agencji PR
  • Współpraca z zewnętrznym Grafikiem
  • Nawiązanie kontaktu z agencjami naszych klientów i przygotowywanie wspólnych działań promocyjnych
  • Planowanie i organizacja działań employer brandingowych, we współpracy z działem HR
  • Organizacja eventów/akcji aktywizujących dla pracowników i lokalnej społeczności
Wymagania:
  • Zainteresowanie ekologią, poszukujemy osoby, której sprawy środowiska naturalnego są wyjątkowo bliskie
  • Lekkie pióro
  • Otwarty umysł i kreatywność: szukamy osoby z głową pełną pomysłów i odwagą do ich prezentowania i realizacji
  • Chęć zagłębienia się w tematykę ekoprojektowania / technologii produkcji / nowinek technologicznych /branży higieniczno - kosmetycznej
  • Język angielski na poziomie minimum dobrym – będzie wykorzystywany w codziennej pracy do przygotowywania materiałów i komunikacji
  • Samodzielność i dyscyplina: poszukujemy kogoś, kto podejmuje wyzwania, wychodzi z inicjatywą i doskonale organizuje swój czas pracy, dotrzymując założonych terminów
  • Proaktywność, otwartość i komunikatywność: stanowisko związane jest ze współpracą ze wszystkimi działami w naszej firmie oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Pozytywne nastawienie i energia: szukamy kogoś przebojowego!
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko – po wdrożeniu zapewniamy swobodę działania
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, karty przedpłacone, konkursy)