kandydatów

Etat Specjalistka / Specjalista ds. księgowości

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Narzędzia do zwinnej nauki: Linkedin Learning, Legimi, Harvard Business Review
  • Biuro w centrum Warszawy, tuż przy Ogrodzie Saskim
  • Pracę z zachowaniem work life balance
  • Kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Specjalistka/ Specjalista ds. księgowości

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/097/0822

Jako zespół finansów w mFaktoring odpowiadamy za obszar rachunkowości, podatków oraz sprawozdawczości. Do naszego teamu poszukujemy nowej osoby, która swoim doświadczeniem wesprze nas w codziennych wyzwaniach. Cechuje nas otwartość, chęć współpracy, dzielenia się wiedzą i wielozadaniowość.

Zadania, które na Ciebie czekają w tej roli to:

  • rozliczanie i ewidencja dokumentów księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych Spółki, w tym JPK,
  • udział w raportowaniu na potrzeby GUS, US, BGK i NBP,
  • udział w przygotowaniu sprawozdawczości finansowej Spółki na potrzeby Commerzbanku, mBanku i GPW,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, NBP,
  • udział w procesach w zakresie finansowania Spółki,
  • współpraca z audytorem w zakresie badania sprawozdania finansowego Spółki,
  • obsługa rozliczeń klientów faktoringowych w zakresie płatności oraz wystawiania i ewidencji faktur sprzedaży,
  • udział w przygotowaniu informacji zarządczej dotyczącej wyników i prognoz

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane finanse, rachunkowość, bankowość,
  • masz 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobrze znasz przepisy podatkowe i rachunkowe (VAT, CIT, polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości),
  • masz doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • znasz j. angielski pozwalający na swobodną komunikację w obszarze finansów i rachunkowości,
  • znasz pakiet MS Office szczególnie - MS Excel, MS Word,
  • dobrze organizujesz swoją pracę,  umiesz wyznaczać priorytety,
  • jesteś samodzielny/a, odpowiedzialny/a i zaangażowany/a.

Mile widziane

  • doświadczenie w działalności faktoringowej,
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP.

To oferujemy:

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w mFaktoring oraz budowania wraz z nami marki firmy w Polsce,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w mFaktoring,
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym w biurze przy ul.Prostej 18 (2 dni w tygodniu z biura),
  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w obszarze finansowania handlu, ryzyka po stronie mBanku oraz mFaktoringu,
  • samodzielne stanowisko, przestrzeń na wdrażanie Twoich pomysłów, poszukiwanie ciekawych rozwiązań,
  • bogaty pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie),
  • pracę w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę z pakietem benefitów płacowch i pozapłacowych,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron ,wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej.