kandydatów

Etat Asystentka architekta k/m

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Asystentka architekta k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/06984
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie inwentaryzacji stanu istniejącego przez przystąpieniem do prac projektowych nad koncepcją - wykonywanie dokumentacji fotograficznej postepu prac - pomoc w koordynowaniu procesu projektowania inwestycji z ramienia inwestora - współtworzenie projektów koncepcyjnych, budolanych i wykonawczych oraz specyfikacji technicznych - nadzór nad realizacją inwestycji zgodnie z projektem, pozwoleniami i przepisami - wykonywanie projektów wykończenia wnętrz - kontrola i weryfikacja sporządzonej dokumentacji powykonawczej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Architekt (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: architektura
Uprawnienia: Program AutoCad

Wymagania inne:

Wymagania: - wykształcenie wyższe, ukończone studia min. I-ego stopnia na kierunku architektura - min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dokumentacja budowlana) - dobra organizacja, samodzielność oraz odpowiedzialność przy prowadzeniu tematów projektowych i wykonawczych; - bardzo dobra znajomość zagadnień ogólnobudowlanych, znajomość przepisów prawa budowlanego i administracyjnego w zakresie procesu inwestycyjnego; - biegła znajomość programu AutoCad. - Znajomość programów Revit (BIM), Lumion, SketrchUp+Vray będzie dodatkowym atutem Obowiązki: - wykonywanie inwentaryzacji stanu istniejącego przez przystąpieniem do prac projektowych nad koncepcją - wykonywanie dokumentacji fotograficznej postepu prac - pomoc w koordynowaniu procesu projektowania inwestycji z ramienia inwestora - współtworzenie projektów koncepcyjnych, budolanych i wykonawczych oraz specyfikacji technicznych - nadzór nad realizacją inwestycji zgodnie z projektem, pozwoleniami i przepisami - wykonywanie projektów wykończenia wnętrz - kontrola i weryfikacja sporządzonej dokumentacji powykonawczej.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy