kandydatów

Etat Referent

Firma: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Referent
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 104373

Warunki pracy

    • praca administracyjno-biurowa,

    • praca na wysokości powyżej 3 metrów,

    • praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy,

    • praca przy oświetleniu mieszanym,

    • praca w terenie,

    • zagrożenie korupcją,

    • brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, występują bariery wejścia na parter - schody.

Zakres zadań

  • Przygotowuje dokumentację związaną z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego i przeprowadza postępowania o udzielenie zamówienia publicznego,
  • Sporządza projekty umów realizowanych napraw, remontów bieżących oraz konserwacji,
  • Monitoruje stan techniczny obiektów Komendy i jednostek organizacyjnych Policji oraz określa zakres prac niezbędnych do usunięcia usterek i dysfunkcji urządzeń będących na wyposażeniu obiektów,
  • Monitoruje wykonanie robót konserwacyjno-naprawczych i serwisowych przez firmy zewnętrzne,
  • Sprawdza pod względem merytorycznym wykorzystanie środków finansowych na cele konserwacyjno-eksploatacyjne w oparciu o przyznane limity finansowe,
  • Monitoruje prowadzenie książek obiektów budowlanych w obiektach znajdujących się na obszarze działania Komendanta Stołecznego Policji,
  • Sporządza i wprowadza raporty corocznie do bazy Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego : powyżej 1 roku w obszarze związanym z budownictwem

  • Znajomość ustaw: Prawo budowlane w zakresie utrzymania obiektów budowlanych, organów administracji architektoniczno-budowlanej i nadzoru budowlanego; Prawo zamówień publicznych w zakresie zasad udzielania zamówień publicznych; o gospodarce nieruchomościami w zakresie gospodarowania nieruchomościami stanowiącymi własność Skarbu Państwa oraz własność jednostki samorządu terytorialnego, działalności zawodowej w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami; o finansach publicznych w zakresie zasad finansów publicznych; o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w zakresie zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych; o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji w zakresie wprowadzania raportów do bazy Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBIZE).
  • Umiejętności: analitycznego myślenia, stosowania prawa, obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe