kandydatów

Etat Młodszy analityk biznesowy

Firma: TGC Corporate Lawyers miejsce pracy: Warszawa

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od 1990 r. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Młodszy analityk biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji biznesowych,
  • Aktywności w zakresie wsparcia sprzedaży,
  • Analizy rynku i konkurencji,
  • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych,
  • Wsparcie w implementacji nowych procesów i rozwiązań biznesowych,
  • Zarządzanie niewielkimi projektami biznesowymi,
  • Przygotowywanie prezentacji.

Wymagania:

  • Język angielski bardzo dobry,
  • Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office,
  • Wielozadaniowość,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Efektywna organizacja pracy,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w takich obszarach, jak np.: zarządzanie projektami, optymalizacja procesów biznesowych, analiza biznesowa, marketing, rozwój sprzedaży, IT.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w zróżnicowanych projektach (praca dla różnorodnych klientów),
  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy zdalnej,
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • Pracę w zgranym zespole (20% naszych pracowników jest z nami związanych od ponad 10 lat!),
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-Med),
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Kursy językowe (angielski, niemiecki).