kandydatów

Etat Kierownik Segmentu Edukacyjnego

Firma: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej.
Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

W związku z rozwojem naszej oferty, poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Kierownik Segmentu Edukacyjnego
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za budowanie wizerunku oraz pozycję rynkową firmy poprzez planowanie i realizację strategii marketingowych, zarządzanie portfelem produktów, analizę trendów rynkowych w danym segmencie edukacyjnym.

Zadania:
  • przygotowanie i implementacja krótkoterminowych planów marketingowych dla segmentu;
  • przygotowanie planu kampanii, jego realizację i monitorowanie;
  • opracowanie przekazu kampanii w zaplanowanych kanałach komunikacyjnych;
  • udział w organizacji i realizacji badań marketingowych;
  • komunikacja z siecią sprzedaży
  • analiza zmian w oświacie i trendów rynkowych;
  • pozyskanie liderów opinii ekspertów oraz utrzymywanie z nimi relacji
  • zarządzanie i rozwijanie podlegającego zespołu.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w dziale marketingu lub w dziale promocji, mile widziane doświadczenie w wydawnictwie;
  • Wysokie kompetencje w zakresie obsługi programów komputerowych i aplikacji internetowych;
  • Znajomość rynku wydawniczego;
  • Znajomość social mediów
  • Koncentracja na kliencie;
  • Precyzyjna komunikacja;
  • Dążenie do realizacji celu;
  • Myślenie analityczne i strategiczne;
  • Umiejętności menadżerskie (planowania, organizowania, delegowania, oceniania i kontroli);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem;
  • System premiowy;
  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).