kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7460505, z dnia 2022-08-30

Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka

Nieruchomość

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Prowadzenie i ewidencja kosztów mediów tj. ciepłej i zimnej wody , centralnego ogrzewania
  • Prowadzenie ewidencji kosztów ubezpieczeń
  • Prowadzenie ewidencji wkładów i udziałów członkowskich , oraz rozliczeń podatkwych i majątkowych w tym zakresie

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy w księgowości minimum 2 lata
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej
  • Umiejętność obsługi komputera, oraz programów Word i Excel
  • Mile widziana znajomość ustaw o podatku od towarów i usług VAT
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS