Etat Pracownik biurowy - Wsparcie Działu Administracji Personalnej

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik biurowy - Wsparcie Działu Administracji Personalnej
(umowa zlecenie do 31.12.2022)
POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Prowadzenie i archiwizację dokumentacji pracowniczej
  • Przeniesienie formy papierowej dokumentacji pracowniczej w całości na formę elektroniczną
  • Budowanie relacji z pracownikami i dbanie o pozytywny wizerunek działu i firmy
  • Prowadzenie projektów w zakresie dokumentacji pracowniczej związanej z wykonywanymi obowiązkami administracji personalnej
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Administracji Personalnej/Kadr i Płac
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i wdrażaniu zmian w obszarze administracji personalnej
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność szybkiej analizy sytuacji i podejmowania decyzji
  • Umiejętność współpracy i komunikacji
  • Znajomość programu TETA będzie dodatkowym atutem