kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: JET miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7488621, z dnia 2022-09-05

Firma Jet Sp. z o.o. od 26 lat funkcjonujemy na rynku jako agencja wyspecjalizowana w szeroko rozumianych usługach z zakresu BTL. Kreujemy i realizujemy zintegrowane koncepcje marketingowo-sprzedażowe, gwarantujące skuteczne, precyzyjne i niekonwencjonalne dotarcie do partnerów handlowych i konsumentów. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa recepcji
  • prace administracyjne
  • odbieranie telefonów oraz przekazywanie wiadomości pracownikom firmy
  • przyjmowanie korespondencji przychodzącej do firmy, rejestrowanie jej i przekazywanie odpowiednim pracownikom
  • przygotowywanie do wysyłki korespondencji wychodzącej z firmy
  • dbałość o ład i porządek w Recepcji i salach konferencyjnych
  • zamawianie artykułów biurowych

Wymagania

  • komunikatywność, pewność siebie, otwartość
  • Ms Office - poziom dobry, pozwalający na swobodne podstawowe czynności
  • doświadczenie na podobam stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • stała praca od poniedziałku do piątku po 8h/dziennie
  • praca w firmie u ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą i przyjazną atmosferę