kandydatów

Etat Koordynator projektów marketingowych

Firma: JET miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7488768, z dnia 2022-09-05

Firma Jet Sp. z o.o. od 26 lat funkcjonujemy na rynku jako agencja wyspecjalizowana w szeroko rozumianych usługach z zakresu BTL. Kreujemy i realizujemy zintegrowane koncepcje marketingowo-sprzedażowe, gwarantujące skuteczne, precyzyjne i niekonwencjonalne dotarcie do partnerów handlowych i konsumentów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator projektów marketingowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami dla klientów agencji
  • Przygotowanie harmonogramu, zarządzanie budżetem i kierowanie zespołem projektowym
  • Nadzór nad przebiegiem projektów
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy zespołem projektowym a klientem
  • Kontrola jakości zleconych prac
  • Obsługa narzędzi informatycznych do zarządzania projektami
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientem oraz wewnątrz zespołu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia co najmniej kilku równoległych projektów
  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu prezentacji
  • Sukcesy w prowadzeniu projektów i budowaniu relacji z klientami
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Uczciwe wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania,
  • Nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej,
  • Szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą,
  • Realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery.