kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: JET miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7489023, z dnia 2022-09-05

Na zlecenie naszego klienta, firmy "RODOWITA Z ROZTOCZA" sp. z o.o., producenta naturalnej wody mineralnej - Rodowita z Roztocza, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • etykietowanie wyrobów
  • rozmieszczanie produktów na platformie

Wymagania

  • zaangażowanie
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

  • umowa o pracę agencyjną
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00-14.00, 14.00-22.00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca
  • atrakcyjne bonusy