kandydatów

Etat Account Manager Dach

Firma: UDS Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7495515, z dnia 2022-09-06

UDS Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Account Manager Dach

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie partnerskich relacji z Klientem
  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta i umiejętne komunikowanie ich wewnątrz firmy
  • Koordynację projektów w wyznaczonych ramach czasowych oraz budżetowych
  • Pracę w wewnętrznym systemie i archiwizowanie projektów
  • Realizację wyznaczonych planów sprzedażowych i harmonogramu
  • Raportowanie bieżących wyników pracy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Zmysłu technicznego oraz umiejętność przekazania wiedzy technologicznej
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • Efektywnej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Nastawienia na cel oraz proaktywności w działaniu
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Mile widziana wiedza techniczna z branży poligraficznej
  • Mile widziana umiejętność wykonywania kalkulacji projektowych

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem
  • Grupowe ubezpieczenie na życie