kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 7504845, z dnia 2022-09-08

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od ponad 31 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się oraz najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie poszukuje energicznego i zmotywowanego do działania kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

Twoja rola u nas:

  • Aktywna sprzedaż naszych produktów i realizacja planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległych rynkach zagranicznych
  • Budowanie i umacnianie wizerunku Firmy
  • Sporządzanie analiz i raportów sprzedaży
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie terminowej i prawidłowej realizacji zamówień zagranicznych
  • Wsparcie projektów doskonalenia Działu Handlowego oraz Działu Eksportu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Jeżeli:

  • Lubisz pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Posługujesz się przynajmniej jednym językiem obcym (angielski, niemiecki, hiszpański)
  • Kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność
  • Potrafisz nawiązywać oraz podtrzymywać relacje biznesowe
  • Jesteś gotowy do uczenia się nowych rzeczy
  • Postawione zadania traktujesz jako wyzwanie i jesteś sumienny
  • Szukasz drogi do celu i potrafisz cieszyć się z sukcesów

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie i efekty otrzymasz:

  • Możliwość realnego wpływu na wysokość swoich dochodów
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej i rozpoznawalnej Firmie
  • Możliwość podjęcia współpracy „od zaraz”