kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki

Firma: Janex International Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

LIDER W BRANŻY PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM - FIRMA JANEX INTERNATIONAL SP.Z O.O. ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Pruszków
Zadania
  • Bieżąca praca z bazą produktową i dbałość o poprawność danych,
  • Kontakty z Dostawcami,
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w ramach sprawnego funkcjonowania firmy,
  • Zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw,
  • Organizacja transportów drogowych, morskich, kolejowych, lotniczych w imporcie i eksporcie,
  • Kontakt z urzędami i agencjami celnymi,
  • Przygotowywanie dokumentów wymaganych w eksporcie i imporcie,
  • Wspieranie Kierownika Działu w bieżącej pracy: asortyment, dostawcy, negocjacje, raporty, statystyki
Umiejętności wymagane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Doświadczenie w pracy z agencjami celnymi,
  • Znajomość przepisów celnych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność oraz dokładność,
  • Komunikatywność, motywacja i zaangażowanie.
Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Atrakcyjne warunki płacowe,
  • Komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy itd.),
  • Parking dla pracowników,
  • Narzędzia do pracy.
  • Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z naszą Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - tutaj.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Janex International Sp. z o.o. w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do kontroli ich przetwarzania, w tym prawie do ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Oświadczam, że powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez spółkę Janex International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2.