Etat Pracownik administracyjny w Dziekanacie Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Pracownik administracyjny

w Dziekanacie Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego

Nr ref.: ABP/1210-69/2022

Główne zadania:

  • sporządzanie planów dydaktycznych zgodnie z zatwierdzonym programem nauczania na poszczególne kierunki,
  • sporządzanie harmonogramów zajęć i rezerwacja sal dydaktycznych,
  • aktualizacja planów dydaktycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • współpraca z jednostkami dydaktycznymi w zakresie planowania zajęć,
  • obsługa administracyjna Rad Programowych,
  • obsługa administracyjna Komisji Wydziałowych,
  • obsługa administracyjna Rad Wydziału,
  • sporządzanie zestawień i sprawozdań,
  • przygotowanie raportów samooceny, ocen programowych kierunku lekarsko-dentystycznego,
  • archiwizowanie dokumentacji (w wersji papierowej i elektronicznej), współudział w organizacji uroczystości wydziałowych.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność pracy oraz umiejętność współpracy z zespołem.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość tematyki z zakresu prawa o szkolnictwie wyższym,
  • znajomość systemu POLON,
  • znajomość systemu BAZUS,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • ruchome godziny pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.